parallax background

Skontaktuj się z nami

 

Zadaj nam ważne pytania


Doskonale wiemy czego potrzebujesz aby skutecznie sprzedawać swoje kolekcje.

+48 881654323 , +48 793688835

Fotograf


Mam na imię Robert, jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w fotografowaniu mody, zarówno artystycznie jak i komercyjnie.
Zanim moją pasją stała się fotografia, studiowałem Architekturę na Krakowskiej Politechnice. Dało mi to umiejętność dostrzegania zależności między detalem, kształtem czy kolorem, które są podstawą dobrego zdjęcia.
Fotografowanie mody, oprócz artystycznego, to również spore wyzwanie techniczne. Dobre światło, scenografia , właściwa lokalizacja, mają ogromne znaczenie dla efektu finalnego sesji zdjęciowej.

Przez lata zdobyłem bogate doświadczenie współpracując z wieloma markami odzieżowymi i projektantami mody, zarówno w kraju jak i poza jego granicami.
Dostosowuję środki przekazu do kierunku, jaki wskazują oczekiwania Klienta.

Kontakt: +48 881654323
Napisz do mnie: mailto:robert@robertprzybysz.com

Łódź
Polska

By nie utknąć w konwencji wciąż poszukuję nowych rozwiązań. Stawiam na niepowtarzalność, tworzenie ciekawych historii. Nieustannie zgłębiam wiedzę z dziedzin korelujących z fotografią, takich jak grafika i malarstwo. Jestem również mocno związany z muzyką, która jest dla mnie nieskończonym źródłem inspiracji.

Producentka


Mam na imię Anna, dbam o to by sesja przebiegła gładko a jej efekty spełniły Twoje oczekiwania. Fotografowanie mody to praca zespołowa. Moje zadanie polega na organizacji całości przedsięwzięcia tak, by fotograf mógł skupić uwagę na technicznych i artystycznych aspektach.

Planuję, organizuję, nadzoruję całość przebiegu sesji zdjęciowych.
Koordynuję współpracę z wizażystami i stylistami.

Kontakt: +48 793688835
Napisz do mnie: mailto:ania@robertprzybysz.com

Łódź
Polska

Na zlecenie Klienta pomagam w opracowaniu koncepcji, wyborze modelek/modeli, wyszukuję lokalizacje, organizuję scenografię, opracowuję wstępny plan budżetu.

Jeśli masz pytania. Napisz do nas.

Rekomendujemy osobiste spotkanie co daje nam możliwość lepszego poznania i zrozumienia Twoich potrzeb. Jednak jeżeli przed spotkaniem nasuwają Ci się pytania, chętnie na nie odpowiemy.